1. Home
  2. RestoranDeğerlendirmeleri
  3. Cumba Restoran

Cumba Restoran

1

Pek medyatik olmadan, reklam işlerine pek bulaşmadan, artık sadıklaşan müşterileri ile yıllardır hizmet veren, kaliteli bir mekan Cumba Restoran. Yıllardır hizmet kalitesinin düştüğünü görmedim. 15 yıl evvel gidişim de hatıralarımda keyifle yer alır, yakın tarihli ziyaretim de.

Cumba restoran ağırlıklı olarak et yemekleri sunarken, bazı deniz mahsulleri ve ravioli gibi hamur işleri de bulunuyor. Özel Günler için İzmir’de Restoran Önerileri listemde de yer alan mekan, kaliteli hizmet, servis ve iletişim, leziz yiyecekler sunuyor. Müzik seçimlerini çok beğendiğim yerin en sevdiğim özelliklerinden biri, masaları sıkıştırmayı denemiyor olmaları. Sandalyenizi ittiğinizde ara masanın sandalyesi le temas etmesi, ya da masaların sohbetlerinin birbirine karışması söz konusu olmuyor.

Dana iliği, Cumba Restoran

15 yıl önce gittiğimde birinde fiyatlar yer alan, diğerinde yer almayan iki ayrı menü olduğunu, kadınlara fiyatsız, erkeklere fiyatlı menü verildiğini hatırlıyorum. Son gidişimde ise eşime de bana da fiyatları içeren menü sunuldu. Farklı lezzetleri tadabileceğiniz bir tadım menüsü hazırlamışlar. Bir tane o menüden alıp, 3 tane de ilave ara sıcak seçtik biz, açıkçası fazla geldi, bir ara sıcak ilavesi idare eder, iki ara sıcak ilavesi ise iki kişi için gayet doyurucu olur.

Ara sıcaklardan dana ilik beni ziyadesiyle memnun etti ancak bunun hayli yağlı olduğunu, bazılarını zorlayabileceğini belirtmeliyim. Kızartma mantı ile shitake mantar ise eşimin de ciddi beğenisini kazandı. Tadım menüsü, parmesanlı roka salatası, saray kebabı, lokum, kuzu sırtı, sorbe, dana buse (dana yanağı), dana sırtı ve karışık tatlı tabağından oluşuyor ve fiyatı 145 lira, kızartma mantı ise 19 lira (Eylül 2018).

Cumba Restoran – İletişim

Adres: İstanbul Caddesi No:54 Bornova, İzmir

Telefon: +90 232 388 37 73


Cumba Restoran Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Comment(1)

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.