1. Home
  2. RestoranDeğerlendirmeleri
  3. Tabaklar Balık Lokantası

Tabaklar Balık Lokantası

0

Ne yazık ki KAPANDI

Kemeraltı’nın en köklü mekanlarından biridir Tabaklar Balık Lokantası. 1966 yılında Bekir Tabaklar tarafından kurulmuş mekan 2 kere yenilenmiş, eskiden ahşapmış bina ama o hali korunamamış.

Salatalar hemencik geliyor, ardından balıklar, ilk gidişiniz ise zahmetsiz ve az sardalya tava öneririm. Zeytinyağlarını feci lezzetli buluyorum, ekmeği de balığı da yağlıyorum ben, ekmeğimi bana bana götürüyorum genelde. Kemeraltının en iyi balık pişiricilerinden biri ancak çok sık gitmiyorum, ekip olarak genelde çarşamba günleri Ebso’da kurulan açıkbüfe balık tercihimiz oluyor, ekonomikliği nedeniyle. Ancak sürekliği buralarda olmasam, nadiren gelebiliyor olsam, tercihim Tabaklar balık lokantası olurdu, kesin.

Yemek üzerine tatlı olarak da birer parça tahin helvası ikram ediyorlar, çayla birlikte. Balık üzerine en iyi gidecek tatlı. Tabaklar, hazırladığım Kemeraltı lezzet haritası bünyesinde de yer alıyor.

Zahmetsiz, Tabaklar Balık Lokantası

Tabaklar Balık Lokantası – İletişim

Adres: Konak Mahallesi, 872 Sok. No:134, 35140 Konak/İzmir, Türkiye
Telefon: +90 232 482 27 08

Tabaklar Balik Lokantasi Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.