1. Home
  2. RestoranDeğerlendirmeleri
  3. Söğüşçü Aco – Bostanlı’da Söğüş Nerede Yenir?

Söğüşçü Aco – Bostanlı’da Söğüş Nerede Yenir?

0

Bostanlı’da söğüş nerede yenir sorusunun benim için cevabı Bostanlı’da söğüş Söğüşçü Aco’da yenir şeklindedir. Aslında Aco’nun birden çok şubesi var, İzmir’in farklı ilçelerinde yer alıyor. Eşten, dosttan diğer şubelerinin de övgüsünü aldım ama benim tecrübem Bostanlı şubesi ile sınırlı. Evim Bostanlı’ya yakın ve akşamları canım söğüş çekerse adresim Söğüşçü Aco oluyor.

Söğüşçü Aco, Bostanlı'da Söğüş Nerede Yenir

İzmir’de ne yenir sorusunun öncelikli cevaplarından biri olan söğüşün ne olduğuna, nasıl yapıldığına dair Cimbomlu Söğüşçü Ramazan Usta hakkındaki yazımda da değinmiştim. Haşlanmış kuzu kellesi etlerinin ufak parçalar haline doğranıp, domates, soğan, maydanoz ve baharatlar ile harmanlandığı enfes bir lezzet. Kellenin tuzsuz olarak haşlandığını da belirteyim, tuz ekletmezseniz gayet leziz bir diyet yemeği de oluyor.

Bu güzel İzmir lezzetini tatmak için en kıymetli adreslerden biridir Söğüşçü Aco, hani İzmir’in en iyi söğüşçüleri diye bir liste yapsam o listeye girer. Şubeleşme kolay iş değil, şubeleşen işletmelerin standardı oturtma adına lezzetten feragat etmeleri gerekebiliyor ne yazık ki. Diğer şubelerini denememiş olsam da Bostanlı şubesinin sunduğu söğüşün gayet leziz oluğunu belirtebilirim.

Söğüşçü Aco – İletişim

Adres: Bostanlı Mahallesi, Cemal Bülbül Sk. No: 13, 35590 Karşıyaka/İzmir

Telefon: 0 232 362 16 68


Söğüşçü Aco Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.