1. Home
  2. RestoranDeğerlendirmeleri
  3. Kadıoğlu Kebap

Kadıoğlu Kebap

1

Kemeraltının en keyifli lezzet duraklarından biri bence Kadıoğlu kebap. Menülerinde adana ve ciğer olsa da uzmanlıkları tavuk, gerçekten etkili bir sırları var. Seçenekler; kemikli, kemiksiz (fotoğraftaki), kanat ve kelebek. Aynı şekilde terbiye kullanıyorlar hepsinde, tatlar hemen hemen aynı. Böyle salaş bir yerde tavuk için fiyatlar biraz yüksekçe gelebilir ama lezzet için değer. Benim tatlıya pek ilgim yok ama arkadaşlarım baklavasının da çok iyi olduğunu söylüyorlar, düzenli olarak Gaziantep’ten geliyormuş, yanlış hatırlamıyorsam Koçak baklava.

Mekanı ikiz kardeşler işletiyor, öğlenleri ocakta yığılma olduğu için servis gecikebiliyor, oraya giderken genelde yolda telefon edip siparişimi veriyorum vakit kaybı yaşamamak için. Cuma öğle saatinde hizmet vermemeyi tercih ediyorlar (yoğunluk durumunda ibadetlerinden vazgeçtikleri oluyor).

Kadıoğlu Kebap, Tavuk Şiş, Kemeraltı'nın Özel Lezzetleri

Böyle güzel tavuk şişi en iddialı restoranlar veremiyor. Ciğeri de oldukça iyi ama tavuğu o kadar iyi ki. Bir dilimi, bir porsiyon tavuktan az ucuz olan havuç dilimi baklavası tatlı sever arkadaşlarıma sadece tatlı için de gelelim dedirtti, o derece yani. Kemeraltı’nın özel lezzetleri listeme girecek kadar ayrıcalıklı tavuk ızgara yapıyorlar.

Kadıoğlu Kebap – İletişim

Adres: Kemeraltı 871. Sokak N0:89/9 35250 Konak/İzmir
Telefon: +90 232  4450779

Comment(1)

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.