1. Home
  2. RestoranDeğerlendirmeleri
  3. Döner Mutfak

Döner Mutfak

0

Folkart kulelerinin orada bir tanışma yemeğinde buluşma kararı almıştık. Yarı resmi bir yemek olduğu için, yakındaki Öz Şanlıurfa Ciğercisi Vahap Usta’ya gidip İzmir’in en iyi lahmacunlarından birini yiyelim önerisi götürmedim. Döner Mutfak adlı mekan seçilmiş, ben de bu vesile ile denemiş oldum.

Fiyatları olağanüstü yüksek Döner Mutfak’ın ama bu bölgede, Folkart ikiz kuleleri çevresinde tüm mekanlar fiyatlı. İskender istedim, döneri bölüm bölüm aşırı kuru, bölüm bölüm de son derece sertti ancak yaprak dönerde böyle durumlar olabiliyor, kıyma döner değil sonuçta. Domates sosu olarak salçayı sulandırıp koymamışlar, lezzeti vardı sosun, ancak pidesinde çıtırlık arayanlardansanız Mufak dönerin iskenderi sizi tatmin etmeyecektir. Arada sırada böyle yerlerde de yemek lazım ki adam gibi yerlerin değerini anlayalım, paranın karşılığı almanın önemini hatırlayalım. Öğünün açık ara en iyisi ikram edilen karpuzdu.

Döner Mutfak, İskender

Döner Mutfak – İletişim

Adres: Adalet, Manas Blv. 37 F, 35530 Laka/Bayraklı/İzmir
Telefon: (0232) 339 7171

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.