1. Home
  2. RestoranDeğerlendirmeleri
  3. Atakent Balık Pişiricisi

Atakent Balık Pişiricisi

0

Atakent Balık Pişiricisi, bölgenin en iyi balık pişiricisi, adı genelde Atakent Balık Market Pişiricisi olarak geçiyor internette. Eskiden sadece paket servis olarak hizmet verirlerdi artık yeni mekanlarına taşındıkları için oturup yemek de mümkün. Muhitteki diğer rakibi Balıkçı Barınağı gibi restoran fiyatları uygulamıyor ve ucuz balık satmamazlık etmiyor ya da sadece porsiyon hesabı satış yapmıyor. Bizim favorimiz özellikle kış aylarında hamsi tava, çıtır çıtır kızarmış halde yanında salata ile yarım kilosu 15 liraya (Nisan 2016) eve servis geliyor.

Eve servis yaptıkları için ve bu konuda da son derece dakik oldukları için eve yemek siparişinde en çok kullandığımız mekan Atakent balık pişiricisi.

Mekanlarında da bir sefer gidip yedim, keyifle oturup sohbet etmek için gidilecek yer değil, karın doldurmak için gitmek gerek. Fotoğraftakiler mekanda yediğim lidakiler, elbette yerinde servis alınca sıcaklıkları daha yüksek oluyor, yine de tercihim Atakent balık pişiricisine sipariş verip ev ortamında yemek.

Atakent Balık Pişiricisi

Atakent Balık Pişiricisi – İletişim

Adres: Yalı, 6418. Sk. No:94, Karşıyaka, Türkiye
Telefon:+90 232 362 0016

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.