1. Home
  2. RestoranDeğerlendirmeleri
  3. Yoğurtçu Hasan; Kemeraltında kahvaltı nerede yapılır?

Yoğurtçu Hasan; Kemeraltında kahvaltı nerede yapılır?

0

GÜNCELLEME: Ne yazık ki kapandı, Kemeraltı bir kadim esnafından daha mahrum kaldı.

Balıyla kaymağıyla mükellef bir kahvaltı arıyorsanız, Kemeraltında kahvaltı nerede yapılır sorusunun cevabı Yoğurtçu Hasan olacaktır. Masayı güzelce donatabilir, yanına yumurtanızı gönlünüzce isteyip, çayınızı alıp keyifle kahvaltı yapabilirsiniz. Gün içerisinde tatlı molası vermek için de, öğle yemeğinde kavurmalı yumurta yemek için de son derece uygun bir mekan.

Kemeraltında kahvaltı nerede yapılır?

Yoğurtçu Hasan en çok kahvaltısı ile şöhret yapmış. Genelde bu bölgede sabah dükkanını aça Kemeraltı esnafı seri bir kahvaltı tercih ediyor. Bu nedenle çorbacılar, börekçiler, boyoz-simit satanlar daha ağırlıkta, ancak peynir, zeytin, söğüş domates salatalık , bal kaymak, sahanda yumurta falan çekerse canınız Yoğurtçu Hasan doğru adres.

Biz öğle yemeğinde gittik en son, kavurmalı yumurta yedik. Kavurmasını Edirne’den getirtiyorlarmış, uyarayım yanında çok fena ekmek de yediriyor meret. Ortaya da yoğurt aldığımı sofradan kişi başı 10 liradan az ödeyerek kalktık (temmuz 2017). Menemen de uzmanlık alanlarına giriyor ancak soğansız menemen benim tercih listemde üstlerde yer almıyor.

Yoğurtçu Hasan, Kavurmalı Yumurta, Kemeraltı

Gün içi tatlı durağı olarak da kıymetli bir Kemeraltı lezzet noktası Yoğurtçu Hasan. Ballı yoğurt, bal kaymak gibi lezzetlerin yanı sıra klasik anlamda tatlılar da bulunduruyor. Bir Kemeraltı lezzet haritası noktası.

Yoğurtçu Hasan – İletişim

Adres: Yenigün Mahallesi, Anafartalar Cd. No:447, 35240 Konak/İzmir

Telefon: +90 232 4840097

Yoğurtçu Hasan Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.