1. Home
  2. RestoranDeğerlendirmeleri
  3. Ümit Kuruyemiş – Kemeraltı’nda Kuruyemiş Nereden Alınır?

Ümit Kuruyemiş – Kemeraltı’nda Kuruyemiş Nereden Alınır?

0

Ümit Kuruyemiş taze ve leziz kuruyemişler dışında lokum, şekerleme, baharat, kahve de sunuyor. Ancak özellikle kuruyemiş çeşitliliği ile ön plana çıkıyor. Doğrudan tüketebilecekleriniz dışında tatlılarda ve yemeklerde kullanabileceğiniz işlenmemiş halleri de var. Ben özellikle kırık çiğ Antep fıstığının alıcısıyım, lakin başka yerlerde çok zor bulunuyor, evde girit ezme mezesi yapmak için kullanıyorum.

Ümit Kuruyemiş, Kemeraltında Kuruyemiş nereden alınır

Kahve ikramı yapan kuruyemiş geleneğinde yer almıyorlar, fiyatları da o seviyede değil zaten. Sadece alışveriş için, diğer bekleyenlerle birlikte sıraya girmeniz gerekir. Ürün çeşitliliklerini şöyle ifade etmeye çalışayım, internet sitelerine girip Antep fıstığını seçerseniz karşınıza 9 çeşit ürün çıkıyor, internetten siparişleri de var. Mekanın Kemeraltı lezzet haritası bünyesinde de yer aldığını belirtmeliyim.

Şekerleme ve lokum konusunda da hayli iddialı mekan düğün şekeleri siparişi de alıyor, üstelik toptan fiyatları üzerinden ve paketleme ücreti de almadan.

Ümit Kuruyemiş  – İletişim

Adres: Konak, 878. Sk. No:18, 35250 Konak/İzmir
Telefon: (0232) 425 69 33

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.