1. Home
  2. RestoranDeğerlendirmeleri
  3. Kemer 6 Balık Evi

Kemer 6 Balık Evi

0

Lezzetlerini pek beğendiğim Kemer 6 balık evine uzun süredir uğramıyordum, 2 nedenle. Birincisi, çarşamba öğlenleri çok iyi fiyata çok lezzetli kılçıksız levret filetoyu açıkbüfe sunan ebso’yu balık için tercih ediyor olmam. İkincisi ise her gidişimde garsonun “salatanızda soğan olsun mu” diye sorması ve ikram hissi verilen salatanın parasının sizden alınması. Tüm balık fiyatları duvarlarda asılı duruyor, insan da sadece sipariş ettiği şeyin parasını ödeyeceğini sanıyor.

Ebso fiyatları yükselttiği için ayağımız oradan kesilince tekrar şans verdik mekana, lezzetini özlemle andığım akya ızgaradan istedim yine. Uğramayalı fiyatı 15 lira (mayıs 2015) olmuş ama aynı güzel lezzette, porsiyonu biraz ufaltmışlar gibi. Eskiden tabakta bir de tartar sos olurdu, yoktu. Sorduk kalktı mı diye, hemen getirdiler. Belki artık sadece isteyenlere veriyorlardır.

Kemer 6 Balık Evi, Akya Izgara

En güzel yönlerinden biri “salatanızda soğan olsun mu” sorusunun yerini “salata ister misiniz” almış. Lezzetli ürünler sunan mekana etik davranış yakışır.

Kemer 6 Balık Evi – İletişim

Adres: 871 Sokak No: 16 Kemeraltı, Konak
Telefon: 02324452192

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.