1. Home
  2. RestoranDeğerlendirmeleri
  3. Buldanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Lokali

Buldanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Lokali

2

Nereden bulursunuz böyle mekanları demeyin, İzmir meyhaneleri turu yaptığımız öğrenilince bir çok arkadaştan öneri de alıyoruz, belki de algıda seçicilik kulak misafiri de oluyoruz. Buldanlılar lokalinin internette karşınıza çıkacak telefonuna kimse yanıt vermiyor, numara yanlış, adres ise doğru. Telefonla ulaşamayınca bir ara acaba Buldansızları almazlar mı diye düşündük ama almazlarsa da yakındaki Çınar restorana gideriz diyerek gittik mekana. Gitmeden önce maç olduğu günler gitmemek gerektiği yönünde uyarıldık bize burayı öneren arkadaşlarca.

Buldanlılar Lokali

İki katlı mekanın giriş kısmının üzerini üstkat kapatmıyor, haliyle çok yüksek bir tavan altında yer alıyorsunuz, bu sayede masalar sıkışık düzen yerleştirilmiş olmasına rağmen uğultuya maruz kalmıyor, rahatça sohbet edebiliyorsunuz. Meze olarak şakşuka ve atom aldık, birer de söğüş set. Peyniri de mezeleri de düzgündü, ciğeri övülmüştü, duble ciğer söyledik, beğenmedik. Köftesi orta düzey, en son aldığımız kavurması ise düzgündü. Sunduğu yiyeceklerin pek özelliği olmayan mekanın fiyatları olağanüstü makuldü (4 kişi 1 litre rakı ile 225 – Aralık 2015). En önemli artısı uygun fiyatları, bizim için en önemli eksisi ise kapısında otomatik kapatan mekanizması olmaması oldu. İçeride sigara içilmiyor (ki bu çok güzel) ama sigara içmeye çıkan kimse kapıyı kapatmıyor, kışın giderseniz bizim yaptığımız hatayı yapıp da kapıya yakın oturmayın.

Buldanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Lokali – İletişim

Adres: 372 Sok. No.32 Hatay, İzmir

Buldanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Lokali Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Comment(2)

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.