1. Home
  2. RestoranDeğerlendirmeleri
  3. Barla Dürüm Evi

Barla Dürüm Evi

0

KAPANDI NE YAZIK Kİ

Fırat dürüm evi önce el değiştirip sonra kapandığından beri bölgede dürümcüsüz kalmıştım. Barla dürüm evine bir şans tanıyayım dedim, dürümler 9 lira (Eylül 2017). 2 tane yiyecek olduğumu öngörerek önden ciğer şişi istedim ve tek pide olsun dedim. Pideleri hayli büyükmüş meğer, kenarlarını içeriye kıvırıp öyle dürüyorlarmış, dürüm gelince anladım. Böyle olunca pidesi kalın oluyor, soya soya yedim. Ciğeri yumuşaktı ve lezzetliydi, içinin yeşillik soğan dengesi düzgün ayarlanmış (yeşillik diye sadece maydanoz koyanlar var, benim hoşuma gitmiyor).

Barla Dürüm Evi

Barla dürüm evinin çift pideye dürüm yapmadığını hatırlayarak yaptığım diğer ziyarette yarım pideye dürüm isteyince sonuç çok daha iyi oldu. Önce ciğer sonra adana dürüm yedim, açıkçası ciğeri o kadar başarılı bulduk ki adana üzerine yavan kaldı. Masada ciğer şiş yiyen herkes yemek sonunda aşçıya teşekkürlerini sundu. İlk ziyarette yumuşak ve lezzetli bulduğum ciğer için tekrar geleceğim kesin ama bu sefer ikinci dürüm ciğer olacak. İzmir’de nerede ciğer dürüm yenir sorusunun cevabını bulmuş olabiliriz.

Barla dürüm, ciğer, tavuk, adana, urfa ve köfteden dürüm yapıyor, ciğer fark yaratıyor.

Barla Dürüm – İletişim

Adres: Akdeniz, 35210 Konak/İzmir, Türkiye
Telefon: +90 232 4459666

Barla Dürüm Evi Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.