1. Home
  2. RestoranDeğerlendirmeleri
  3. Ciğerci Suat Usta

Ciğerci Suat Usta

2

GÜNCELLEME: 29/6/2019

Ciğerci Suat Usta, Bostanlı’nın en iyi meyhanelerinden biri, sakatatı hakkıyla yapıyorlar. Konumunun merkeziliği güzel ama koridor gibi dar mekanda masalar biraz sık ve içerisi gürültülü. Fiyatlar uygun. Sakatat ağırlıklı meyhane keyfi için nefis bir seçim.

Ciğerci Suat Usta

Mezeler konusunda beklentinizi çok yükseltmeyin, popüler mezeleri uygun kalitede sunuyorlar, peynirli paşa mezesi vasatın üzerine çıkıyor. Burası maharetlerini ara sıcaklarda gösteriyor. Evimize de yakın olmasının avantajı ile bir çok sefer ziyaret ettiğimiz mekanda yaprak ciğer her zaman güzeldi, böbrek de öyle, kokoreç konusunda ise performans değişkenlik gösterebiliyor. Ciğerci Suat Usta bizce İzmir’in en iyi ciğercileri arasına girer. İzmir meyhaneleri yazımıza da dahil ettiğimiz mekan sıcak diyaloğu sayesinde bunu sağlıyor. Bir gidişimizde yanımda bir şişe turşu suyu da vardı, Meşhur Kemeraltı Turşucusu Tahsin’den almıştım, şef elinde bardağıyla gelip “ben de içebilir miyim” demişti.

GÜNCELLEME: Ne yazık ki artık eskisi kadar güzel ciğer yapmıyor (hala iyi ama müthiş değil), sanıyorum hammadde kaynağı değişmiş, bu nedenle İzmir’in iyi ciğercileri listemden çıkardım. Umarım eski performanslarına dönerler ve ben de keyifle listeye geri alırım. Son ziyaretimde ciğer çok üst düzey performans vermese de uykuluk olağanüstü lezzetliydi.

Ciğerci Suat Usta – İletişim

Adres: Bostanlı, Cemal Bülbül Sk. 15 A, 35590 Karşıyaka/İzmir
Telefon: +90 232 336 2550

ciğerci Suat Usta Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Comment(2)

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.