1. Home
  2. RestoranDeğerlendirmeleri
  3. Alsancak Unlu Mamüller

Alsancak Unlu Mamüller

0

Ben kıymalı börek severim, ancak sokaklarda satılan tarzda soğanlı börek değil. Ofisime yakın bir yer, bir teyze ile anlaşmıştı, teyze sabahları onların dükkanda satış yapıyordu. 2,5 liraya soğansız, sadece kıymalı muhteşem gül böreği yapıyordu. Dükkan anlaşmayı değiştirmiş, başka birileri ürün satmaya başladı ve o ürünler bana hiç hitap etmedi. Ben de daha önce ikincil tercihim olan Alsancak Unlu Mamüller’i ilk tercihe aldım.

Böreği, soğanı çok olmadığı için takdirimi kazanıyor ancak fiyatı 5 liraya çıkarıldıktan sonraki ilk tecrübem kötüydü, börek soğanlı böreğe dönmüştü. Şahsi twitter hesabımdan hayal kırıklığımı paylaştım. Benimle iletişime geçtiler, zam yapmaya mecbur kaldıklarını ancak börek içeriğini değiştirmediklerini belirttiler. O güne özgü bir hata olmuş olabileceğini söylediler, kendilerini ziyaret edip börek ikramlarını kabul etmemi istediler. Tekrar uğradım ve evet bu sefer börek daha önceki lezzette idi.

Alsancak Unlu Mamüller, Kıymalı Gül Böreği

Umarım ileride daha az soğanlı kıymalı börek ve tavuklu börek alternatiflerini de katarlar portföylerine.

Geçen sürede ofise daha yakın yerde açılan Leziz İkram beni Alsancak Unlu Mamüller ziyaretinden men etti adeta, enfes kıymalı avcı böreği 2 lira.

Alsancak Unlu Mamüller – İletişim

Adres:Atatürk Cd. No:162/A Pasaport / İzmir

Telefon: +90 232 483 8989

 

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.