1. Home
  2. RestoranDeğerlendirmeleri
  3. Adil Müftüoğlu Uğur Lokantası

Adil Müftüoğlu Uğur Lokantası

0

GÜNCELLEME: KAPANDI. Balçova’ya şubelerini açtıktan bir süre sonra Kemeraltı’nda yer alan asıl dükkanı kapattılar.

İzmir’in efsane esnaf lokantası Adil Müftüoğlu Uğur Lokantasında yemekler, özellikle etler enfes. Aşçı tabağı isterseniz birçok şeyden azar azar olan karışık tabak getiriyorlar, tadım için ideal ama 30 liralık fiyat ciddi şekilde yüksek (Kasım 2014).

Adil Müftüoğlu, Aşçı Tabağı

Cumartesi günü bir misafirimizle gittik mekana, lezzet olarak kesinlikle pişman etmez diye. Biz biraz geç gittiğimiz için asıl efsane yemeklerden kalmamıştı, mesela ciğer sarma ya da hünkar beğendi, ama yediklerimiz gene de çok güzeldi. Daha önceki ziyaretimde tıka basa doyduğum aşçı tabağına 30 verirken üzülmüştüm, bu sefer tıka basa falan da doymadık, 3 kişi 88 lira ödedik, salatası ikram 3 tabak yemek ve toplam 6 adet lahana sarmaya (Aralık 2014).

Evet ekonomik bir yer değil Adil Müftüoğlu ancak lezzetleri ile şanı şöhretini hak eden bir yer. Ben özellikle ciğer sarma öneririm, her gün yapıyorlar, sadece ciğer sarma yiyip 22 lira ödeyerek kalkabilirsiniz (temmuz 2017).

Kemeraltı esnaf lokantaları listemize bir göz atın daha makul fiyatlı seçenekler için.

Uğur Lokantası – İletişim

Adres: Gaziosman Paşa Bulv./1369 Sok. No:11, Konak, İzmir

Telefon: +90 232 4833234

Ugur Lokantasi Adil Müftüoglu Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

 

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.